Vrienden en Reünisten zijn mensen die onze vereniging een warm hart toe dragen en zijn daarmee onmisbaar. 

 

Vrienden van S.V. Muze steunen de vereniging met een eigen gekozen financiële bijdrage. Hiervoor krijgen zij een halfjaarlijkse brief van de voorzitter en de mogelijkheid om bij de Vrienden en Reünisten activiteit aan te sluiten. Deze vindt eenmaal per jaar plaats. 

 

Reünisten steunen de vereniging ook financieel, maar een Reünist is lid geweest bij S.V. Muze! Als Reünist mag je aansluiten bij elke activiteit, krijg je een halfjaarlijkse brief van de voorzitter en kan je meedoen aan de Vrienden en Reünisten activiteit die eens in het jaar plaatsvindt. 

 

Heb jij interesse om Vriend of Reünist te worden, laat het ons weten via de contactpagina! Dan helpt het bestuur je verder.